Par TVG

TVG ir viens no vadošajiem mākoņpakalpojumu un programmatūras distributoriem reģionā, kurš jau vairāk kā 20 gadus darbojas Baltijas valstīs. Līdz 2001. gadam uzņēmums darbojās kā SIA Tilde vairumtirdzniecības nodaļa, bet no 2001. gada kā SIA TVG.

TVG ir oficiālais Microsoft, Adobe, Corel, Altaro, TeamViewer, McAfee un citu lielāko pasaules programmatūras servisu un pakalpojumu pārstāvis Baltijas valstīs.

TVG partneri ir vairāk kā 1000 vadošie Baltijas valstu uzņēmumi, kas nodarbojas ar IT infrastruktūras projektiem, datortehnikas un datorprogrammu izplatīšanu un apkalpošanu, kā arī telekomunikācijām. TVG nodrošina mākoņpakalpojumu un saistīto servisu, kā arī legālas programmatūras piegādi, konsultē un apmāca partnerus, veic dažādas mārketinga aktivitātes, lai viedotu produktu un pakalpojumu pieprasījumu gala patērētāju vidū.

Kompetentie un pieredzes bagātie TVG mākoņpakalpojumu produktu un licencēšanas speciālisti nepārtraukti pilnveido savas profesionālās prasmes un zināšanas, un regulāri sniedz konsultācijas par labāko un izdevīgāko risinājumu saviem partneriem un gala lietotajiem.