Adobe Acrobat DC - digitālo dokumentu līderis

04/05/2021

stock

Adobe Acrobat nodrošina nepārtrauktu savienojumu ar komandu, izmantojot vienkāršas darbplūsmas darbvirsmā, mobilajā ierīcē un tīmeklī neatkarīgi no tā, kur strādājat. Nu jau vairāk nekā pieci miljoni organizāciju visā pasaulē izmanto Acrobat DC, lai izveidotu un rediģētu PDF failus, konvertētu tos uz Microsoft Office formātu, dalītos, parakstītos. Kad strādājat attālināti un jums ir nepieciešami instrumenti, kas dod iespēju sadarboties un palīdzēt jums turpināt biznesu, izmantojiet Acrobat DC

Vienmēr jaunākās Acrobat funkcijas.

Jūsu vajadzības vienmēr mainās. Iegādājoties Adobe Acrobat DC, jūs vienmēr saņemsit jaunākās funkcijas jau to izlaišanas brīdī.

 Kas ir Acrobat DC?

Acrobat DC ir jaunākā Acrobat abonēšanas programmatūras versija. Tas ir vismobilākais, produktīvākais un sadarbspējīgākais PDF risinājums, ko piedāvā Adobe, apvienojot Acrobat darbvirsmas programmatūru un mobilās skenēšanas lietotni, parakstu lietotni un Acrobat Reader mobilo lietotni - kas uzlabota ar izcilām mobilajām funkcijām un augstākajiem dokumentu mākoņa pakalpojumiem.

 Kas ir iekļauts manā Acrobat DC abonementā?

 Jūsu abonementā uz Acrobat DC ietilpst:

Acrobat Pro vai Acrobat Standard darbvirsmas programmatūra - ieskaitot nākotnes funkciju atjauninājumus, ceturkšņa drošības uzlabojumus un uzlabojumus.

Adobe Document Cloud pakalpojumi, kas ļauj veikt būtiskus PDF uzdevumus, izmantojot mobilo lietotni Acrobat Reader vai tīmekļa pārlūkprogrammu, ieskaitot failu glabāšanu un koplietošanu tiešsaistē. Dokumentu mākoņa pakalpojumi nodrošina arī pilnīgas darbplūsmas dokumentu sūtīšanai, e-parakstīšanai un izsekošanai.

Adobe Sign abonements - velciet un piesitiet, lai savāktu un parakstītu likumīgus elektroniskos un digitālos parakstus jebkurā ierīcē.

 Kā notiek abonēšana?

Abonējot Acrobat Pro DC vai Acrobat Standard DC, jūs maksājat mēneša vai gada maksu, pamatojoties uz izvēlēto plānu. Un jūsu produkts vienmēr ir jaunākais Acrobat DC izlaidums. Jums nekad nebūs jāatjaunina produkts, ja vien saglabājat savu abonementu.

 Kāda ir atšķirība starp individuālajiem un komandas abonementiem?

Individuāls abonements ir viena licence, kas paredzēta lietošanai vienam lietotājam. Komandas abonements ļauj uzņēmumam iegādāties vairāk nekā vienu licenci un pārvaldīt šīs licences lietotāju starpā administratora konsolē.

Sazinies ar mums, lai uzzinātu vairāk!

Edgars Kārkliņš
Direktors
67805060