Par TVG

TVG ir viens no vadošajiem mākoņu pakalpojumu un programmatūras izplatītājiem reģionā, kas darbojas Baltijas valstīs vairāk nekā 20 gadus un pastāvīgi pilnveido pakalpojumu kvalitāti, produktu piedāvājumu un Partneru apmācības.
 
TVG ir oficiāls Microsoft, Adobe, Corel, Altaro, TeamViewer, ManageEngine un citu pasaules lielāko programmatūras pakalpojumu un risinājumu izplatītājs Baltijas valstīs, un mūsu ražotāju skaits pastāvīgi pieaug.
 
Mūsu pārstāvēto mākoņpakalpojumu produktu un tehnoloģiju pakalpojumu klāsts virza un nodrošina daudzu Baltijas valstu klientu biznesa efektivitāti un rentabilitāti. Esam pierādījuši sevi kā uzticamu sadarbības partneri darbā ar dažādu nozaru lieliem un maziem uzņēmumiem, privātā un valsts sektorā.
 
Pēdējo divdesmit gadu laikā TVG mērķtiecīgi izveidotas uzticamas partnerattiecības ar vairāk nekā 1000 vadošajām Baltijas kompānijām, kas darbojas IT infrastruktūras projektu, aparatūras, programmatūras izplatīšanas un apkalpošanas, kā arī telekomunikāciju jomā. Mūsu klientu vajadzības un prasības var būt ļoti atšķirīgas, atkarībā no projektu apjoma, to sarežģītības pakāpes un gala klientu veida, taču šo gadu gadu gaitā ir palikusi nemainīga TVG misija – būt izcilam sadarbības partnerim.
 
Mēs esam savas jomas entuziasti un profesionāļi, vienmēr gatavi piedāvāt labāko, ērtāko un efektīvāko risinājumu.
 
Mūsu talanti, zināšanas, aizrautība, līdz ar kopēju mērķi būt izcilākajiem savā jomā, izceļ mūsu TVG zīmolu starp citiem.

The future isn't just cloud it's multi cloud